На один знак Зодіаку в день осіннього рівнодення чекає "переворот": Астрологи розповіли, кому готуватися до сюрпризів

У день осіннього рівнодення 2020 року - свято буде у вівторок, 22 вересня, - знаку Зодіаку Рак варто чекати на "переворот" в особистому житті, передають Патріоти України.

У Раків на любовному фронті все може перевернутися з ніг на голову. За словами астрологів, Раки можуть зацікавитися людиною, на яку раніше ніколи б не звернули увагу.

"Не виключено, що їх зацікавлять гроші чи високе становище у суспільстві. Зміни не оминуть і сімейних Раків, яким зірки обіцяють хвилювання та непередбачувані події...", - наголошується у матеріалі.Сімейним Ракам зірки порадили показувати кохання вчинками, берегти теплі стосунки та почуття партнерів.

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...