Символічно: На окупованій Донеччині зникла залізнична гілка на Москву (фото)

Там, де була залізнична гілка, залишилися тільки шпали. Рейки зникли. Цей знімок з'явився в групі жителів окупованої Горлівки на Донеччині в соціальній мережі, повідомляють Патріоти України.

«Бизнес по-горловски. Аборигены „ДНР“ так радеют о процветании „молодой республики“, что растащили и продали на металлоломом целую железнодорожную ветку. Видно, готовятся к переходу на гужевой транспорт», — написала авторка світлини.

З коментарів під постом зрозуміло, що це ділянка головної залізничної гілки, що проходить через Горлівку, по якій потяги прямували на Київ і на Москву. Серед учасників обговорення є навіть ті, хто пам'ятає, як зводили над цією гілкою арочні мости.

«Это урок тем, кто хотел здесь Россию. Москве вы не нужны. Нужен только дармовой металлом Донбасса. Хоть бы он поскорей закончился! Нечего будет вывозить, так может тогда и война закончится?», - написав дехто.

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...