Символічно: На окупованій Донеччині зникла залізнична гілка на Москву (фото)

Там, де була залізнична гілка, залишилися тільки шпали. Рейки зникли. Цей знімок з'явився в групі жителів окупованої Горлівки на Донеччині в соціальній мережі, повідомляють Патріоти України.

«Бизнес по-горловски. Аборигены „ДНР“ так радеют о процветании „молодой республики“, что растащили и продали на металлоломом целую железнодорожную ветку. Видно, готовятся к переходу на гужевой транспорт», — написала авторка світлини.

З коментарів під постом зрозуміло, що це ділянка головної залізничної гілки, що проходить через Горлівку, по якій потяги прямували на Київ і на Москву. Серед учасників обговорення є навіть ті, хто пам'ятає, як зводили над цією гілкою арочні мости.

«Это урок тем, кто хотел здесь Россию. Москве вы не нужны. Нужен только дармовой металлом Донбасса. Хоть бы он поскорей закончился! Нечего будет вывозить, так может тогда и война закончится?», - написав дехто.

З архіву ПУ. "Не хочу нікого обманювати": Депутат від "Слуги народу" відмовився "нарочито" говорити мовою

п’ятниця, 23 квітень 2021, 10:00

Жан Беленюк додав, що не буде наслідувати приклад "президентів і чиновників", які говорять українською напоказ. Чемпіон світу з греко-римської боротьби та народний депутат від партії "Слуга народу" Жан Беленюк заявив, що в повсякденному житті найчастіш...

Провокують серйозні хвороби: Вчені назвали популярні продукти, які можуть звести в могилу

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:18

Вчені назвали популярні продукти, регулярне вживання яких підвищує ризик раптової смерті. Як пише Daily Mail, до такої їжі відносяться білий хліб, масло, джем, фруктовий сік і шоколад, передають Патріоти України. Також в цьому списку перебувають цукров...