На Печерський суд здійснили напад: постраждали і судді, і працівники апарату

Поліція шукає зловмисника

У четвер, 30 травня, в Печерському суді Києва розсипали невідому токсичну речовину. Про це йдеться на сторінці суду в Facebook. Повідомляється, що інцидент стався після 12 години дня на третьому поверсі будівлі установи, зазначають Патріоти України.

«В четвер 30 травня 2019 року після 12 години на третьому поверсі Печерського районного суду м. Києва певною особою було розпилено невідому токсичну речовину. Вказане спричинило у суддів, працівників апарату та відвідувачів суду проблеми з диханням і ріжучі відчуття в органах дихання. Означені обставини призвели до затримки та відкладення судових засідань, призначених у цей день", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що через все це були затримані і відкладені судові засідання, призначені на цей день. За фактом порушено кримінальне провадження за ознаками втручання в діяльність суду. Слідчі дії тривають.

Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...