
"Лабораторний аналіз підтвердив в мене позитивний результат на COVID -19. В мого заступника Андрія Гладиша, з яким ми разом здавали аналізи, результат негативний, він здоровий", - написав Старух. Він додав: "Останній місяць почувався добре, жодного разу не було ні підвищеної температури, ні інших симптомів. Дружина та син почуваються нормально. Лікарі стверджують, що більшість з нас перенесе це захворювання, не відчуваючи його".
Мер закликав жителів міста не панікувати і дотримуватися карантину. Старух повідомив, що йде на двотижневу самоізоляцію. "Обов'язки не скасовує навіть хвороба. Боротьба з епідемією триває, ці дні вимушено дистанційно", - додав мер райцентру. Заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь повідомив, що станом на 17:00 в Монастириському районі, який є епіцентром поширення коронавірусу в області, зафіксовано 68 інфікованих, з них 29 медпрацівників, 5 дітей, 2 держслужбовці, 2 поліцейські, 1 священик, 1 завдитсадком, 1 вчитель, 1 рятувальник.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...