
"Лабораторний аналіз підтвердив в мене позитивний результат на COVID -19. В мого заступника Андрія Гладиша, з яким ми разом здавали аналізи, результат негативний, він здоровий", - написав Старух. Він додав: "Останній місяць почувався добре, жодного разу не було ні підвищеної температури, ні інших симптомів. Дружина та син почуваються нормально. Лікарі стверджують, що більшість з нас перенесе це захворювання, не відчуваючи його".
Мер закликав жителів міста не панікувати і дотримуватися карантину. Старух повідомив, що йде на двотижневу самоізоляцію. "Обов'язки не скасовує навіть хвороба. Боротьба з епідемією триває, ці дні вимушено дистанційно", - додав мер райцентру. Заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь повідомив, що станом на 17:00 в Монастириському районі, який є епіцентром поширення коронавірусу в області, зафіксовано 68 інфікованих, з них 29 медпрацівників, 5 дітей, 2 держслужбовці, 2 поліцейські, 1 священик, 1 завдитсадком, 1 вчитель, 1 рятувальник.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...