На початку лютого Землю накриє сильна магнітна буря: Лікарі розповіли, як пережити без шкоди для здоров’я

Ще кілька магнітних бур накриють Землю до кінця зими 2023 року. Загалом у лютому буде 4 магнітні бурі, одна з них на початку місяця може спричинити погане самопочуття у метеозалежних людей, передають Патріоти України.

Її варто очікувати 5 лютого. Крім того, 7 лютого Землю накриє середня магнітна буря, 10-го – сильна та ще одна слабка 15-го.

Як відомо, хвилювання геомагнітного поля планети найбільше впливає на людей, які мають хронічні захворювання. Загальне погіршення самопочуття у ці дні можуть відчути люди із захворюваннями серця, нервової системи, застарілими чи свіжими травмами, хворобами судинної та ендокринної систем.

Як боротися з впливом магнітних бурь:

– не вживати алкоголь, багато кави та утриматися від жирної та шкідливої їжі;

– випивати на день щонайменше 1,5 літра води;

– слідкувати за режимом сну, більше гуляти на свіжому повітрі;

– уникати сварок та конфліктних ситуацій;

– не планувати дальні поїздки та зменшити навантаження на нервову систему.

Варто пам'ятати, що в періоди, коли на Землю насувається магнітна буря, можна відчути такі симптоми, як запаморочення, стрибки артеріального тиску, стомлюваність, апатія, перепади настрою, агресивність, дратівливість, підвищена сонливість або безсоння.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...