На початку лютого Землю накриє сильна магнітна буря: Лікарі розповіли, як пережити без шкоди для здоров’я

Ще кілька магнітних бур накриють Землю до кінця зими 2023 року. Загалом у лютому буде 4 магнітні бурі, одна з них на початку місяця може спричинити погане самопочуття у метеозалежних людей, передають Патріоти України.

Її варто очікувати 5 лютого. Крім того, 7 лютого Землю накриє середня магнітна буря, 10-го – сильна та ще одна слабка 15-го.

Як відомо, хвилювання геомагнітного поля планети найбільше впливає на людей, які мають хронічні захворювання. Загальне погіршення самопочуття у ці дні можуть відчути люди із захворюваннями серця, нервової системи, застарілими чи свіжими травмами, хворобами судинної та ендокринної систем.

Як боротися з впливом магнітних бурь:

– не вживати алкоголь, багато кави та утриматися від жирної та шкідливої їжі;

– випивати на день щонайменше 1,5 літра води;

– слідкувати за режимом сну, більше гуляти на свіжому повітрі;

– уникати сварок та конфліктних ситуацій;

– не планувати дальні поїздки та зменшити навантаження на нервову систему.

Варто пам'ятати, що в періоди, коли на Землю насувається магнітна буря, можна відчути такі симптоми, як запаморочення, стрибки артеріального тиску, стомлюваність, апатія, перепади настрою, агресивність, дратівливість, підвищена сонливість або безсоння.

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...