"На поліцію не сподіваюся": Бізнесвумен та дружину ексочільника Черкаської ОДА пограбували в Італії

Українська бізнесвумен, дружина ексочільника Черкаської ОДА Олександра Скічка Єлизавета Юрушева поділилася неприємною ситуацією, яка сталася з нею минулої п'ятниці. Як відомо, наразі Юрушева з трьома дітьми перебуває в Італії у Мілані. Тут минулої п'ятниці, коли Єлизавета пішла до магазину, її пограбували. Про це знаменитість розповіла у сторіз своєї сторінки в Instagram, передають Патріоти України.

"У п'ятницю я вперше мала справу з італійською поліцією. В мене вкрали паспорт, всі картки. Права і трошки грошей. Це все було в обкладинці паспорта, яку, власне, і витягнули. Де? В магазині", - поділилася Юрушева.

Бізнесвумен ордазу подала заявку до полії з надією, що правоохоронці перевірять записи з камер стеження у магазині. "Одразу подала заявку до поліції, щоб запросити відеозапис з магазину. Але не вірю, що ми когось знайдемо і мені повернуть документи. Тепер займаюся відновленням документів і карток", - розповіла дружина Скічка.

Єлизавету Юрушеву пограбували в Італії / © instagram.com/elizaveta.yurusheva

Втім, Єлизавета не впадає у відчай і навіть поставилася до ситуації по-філософськи. "Якщо когось мої 20 євро, які там були, чи мій паспорт, який окрім мене нікому не потрібен, та права та заблоковані картки зроблять щасливим, - тоді нехай буде так. Просто тому що я з найкращої країни на світі, з України, їздитиму за кермом з "Дія"-правами! От і покажу поліції в Італії, що таке прогресивна країна!" – зазначила Юрушева.

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...