На Полтавщині хотіли мобілізувати батька воїна ЗСУ, але той відмовився: Суд його покарав

У Полтавській області до іспитового терміну позбавлення волі засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. На суді він пояснив, що його син уже служить у ЗСУ і йому потрібно доглядати за 83-річною мамою. Про це йдеться у вироку Гадяцького районного суду Полтавської області, передають Патріоти України.

За даними суду, чоловіка визнали придатним до служби в армії. Наприкінці серпня 2023 року він повинен був прибути до ТЦК і СП та відправитись на службу до військової частини, проте житель Полтавщини проігнорував повістку.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він повідомив, що медкомісія виявила у нього проблеми зі здоров'ям. Також його син уже служить у ЗСУ, а він утримує 83-річну матір, яка потребує догляду. За словами чоловіка, саме через це він проігнорував повістку та повідомив про це працівнику військкомату.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі, замінивши цей термін на 1 рік іспитового. Це рішення ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...