На Полтавщині школярки влаштували "голу" фотосесію на кладовищі, але покарали батьків

Одна з дівчаток опублікувала відверті фото у соціальній мережі.

У Кременчуці Полтавської області суд покарав батьків трьох учениць сьомого класу Білецького навчально-виховного комплексу, які влаштували оголену фотосесію на місцевому кладовищі. Про це йдеться у постанові Кременчуцького районного суду, опублікованому в реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Одна з дівчаток виклала відверті фото в соціальній мережі. Суд визнав винними батьків школярок у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Їм призначили адміністративне покарання у вигляді попередження.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...