
Представники Православної церкви України затвердили декларацію про негативне ставлення до "гомосексуалізму". Таке рішення представники церкви ухвалили під час помісного собору 27 липня, повідомляє пресслужба ПЦУ.
На соборі ухвалили декларацію "Про негативне ставлення до гріха содомії ("гомосексуалізму"), його пропаганди в суспільстві, до гендерної ідеології і так званих одностатевих шлюбів (одностатевих співжиттів)".
Також ПЦУ проти створення інституту "реєстрованого партнерства", вона називає це загрозою суспільній моралі. Про це вони повідомляли на синоді в березні.
Представники церкви вважають, що таке партнерство суперечить "природному Богом встановленому закону", порушує норми Конституції України щодо визначення шлюбу як союза одного чоловіка й однієї жінки, "несе загрозу для суспільної моралі, зокрема для морального і психологічного здоров'я дітей та їхнього права на виховання в сім'ї, створеній на підставі шлюбу чоловіка і жінки". А це, на їхню думку, погіршуватиме демографічну ситуацію в Україні.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...