На порядок ефективніші: В Україні наступного тижня очікують нові експрес-тести на COVID-19, - Ляшко

Україна отримає тести для визначення коронавірусу відразу на місці, - МОЗ

Наступного тижня Україна може отримати нові експрес-тести на антиген для визначення коронавірусу. Ці тести дозволяють отримати достовірний результат прямо на місці без спеціального обладнання. Про це розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначають Патріоти України.

За словами Ляшка, ці тести були визнані Всесвітньою організацією охорони здоров'я та рекомендовані для масового тестування населення.

"Ми робимо все можливе, щоб найближчим часом на наступному тижні в Україні вже з’явилися ці тести, які будуть безкоштовні для людей, можуть тестуватися сімейним лікарем, мобільною бригадою", - зазначив він.

Як пояснив санітарний лікар, результат цього тесту можна отримати вже за 15-30 хвилин, а його достовірність така ж, як і в ПЛР-тесту.

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...