
В Україні почастішали випадки ДТП з подальшою втечею водія-винуватця. Однак у Раді вже зареєстрували законопроект про виплату винагород тим, хто документально зафіксує порушення Правил дорожнього руху (ПДР) та відправить поліції фото та відео, передають Патріоти України.
За задумом авторів ініціативи отримати нагороду (10% від сплаченого винуватцем ДТП штрафу) можна буде у разі фіксації:
Повідомляти про ДТП можна буде за допомогою спеціальної програми на мобільному. Однак смартфони або планшети, що використовуються свідками, повинні дозволяти ідентифікувати користувача через «Дію» і фіксувати дату, час, а також GPS-координати порушення.
За фальсифікацію фото-або відеофіксації порушення запровадять кримінальну відповідальність. Також посилення відповідальності чекає і на самих порушників — якщо вони спробують чинити тиск на інформаторів поліції.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...