
На Київському заводі “Енергія” встановлять хімічну систему очищення, що знизить у рази рівень шкідливих викидів в атмосферу та приведе його до європейських стандартів. Орієнтована вартість модернізації становить близько 30 млн євро, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу КМДА.
З цією метою на підприємстві проведуть масштабний капітальний ремонт і модернізацію фільтрів, які забезпечуватимуть температурний режими у 1200 градусів, що гарантуватиме досягнення як екологічних стандартів, та вироблятимуть 300 тисяч тонн гарячої води щорічно. Орієнтована вартість модернізації становить близько 30 млн євро.
«Енергія» – єдиний в Україні діючий сміттєпереробний завод, який переробляє близько 25% від загальної кількості відходів Києва. Завод не лише здійснює утилізацію сміття, а ще й забезпечує опаленням і гарячою водою житлові будинки на масиві “Позняки”.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...