На Прикарпатті ведмедиця з'їла пів обличчя чоловікові - він дивом вижив і переніс 37 "пластик"

Житель села Івано-Франківської області Дмитро Зелінський 8 років тому пережив напад ведмедиці. Дика тварина відгризла чоловікові половину обличчя, передають Патріоти України.

Як розповів сам Дмитро в сюжеті програми "Надзвичайні новини", в той день він збирав у лісі гриби та ягоди. Ведмедиця напала на нього раптово, захищатися від звіра у чоловіка не було сил.

Попри отримані травми, він дивом зумів самостійно дістатися до села. Люди, яких він зустрічав по дорозі, розбігалися нажахані від побаченого, а власна дружина знепритомніла.

Дмитро Зелінський пережив 37 пластичних операцій, медики буквально збирали обличчя потерпілого по частинах. Елементи обличчя біля місця нападу ведмедиці знаходили лісники.

"Знайшли ніс із верхньою губою і частину щоки. Знайшли скальп із волоссям, уламок щелепи, 10 зубів", – розповів Юлій Тарасюк, мисливець. Реабілітацію потерпілий проходить до сьогодні, велику допомогу в прийнятті себе і свого відображення в дзеркалі Дмитру надають його близькі родичі, передусім, дружина Марія.

Як пояснили лісничі, інцидент був випадковістю. Чоловік просто зайшов не в той час і не в те місце. Неподалік від місцевості, де на нього напала ведмедиця, було знайдено останки оленя: тобто хижий звір просто захищав свою здобич.

Ми ніколи не погодимося на капітуляцію: Українська громадськість звернулася до Джо Байдена напередодні зустрічі президентів США та Росії

понеділок, 6 грудень 2021, 19:57

Українські громадські діячі, політики, представники інтелігенції, народні депутати, правозахисники та інші звернулися до президента США напередодні його зустрічі в режимі відеоконференції із президентом РФ Володимиром Путіним, зазначають Патріоти Украї...

Не схотів гроші брудних істот: У Києві таксист висадив пасажирів, які ненавидять українську мову (відео)

понеділок, 6 грудень 2021, 19:26

П'яна жінка вимагала, щоб з нею спілкувалися російською. У Києві таксист вирішив висадити пасажирів після того, як жінка заявила в салоні автівки, що ненавидить українську мову. Відео інциденту опублікував Telegram-канал "Реальний Київ", зазначають Пат...