
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненського району, передають Патріоти України.
12 травня близько 15:20 до поліції надійшло повідомлення медиків, що до лікарні із опіками доставили двох жителів Карпилівки.
Встановлено, що 35-річна жінка разом із 45-річним чоловіком здійснювали скошування трави на подвір’ї, після чого в гаражному приміщенні заправляли бензокосу пальним. Під час переливання бензину жінка курила цигарку, іскра від якої потрапила на пальне, внаслідок чого сталося миттєве займання.
У результаті події чоловік отримав опіки верхніх та нижніх кінцівок, а жінка — опіки близько 80% тіла. Обох потерпілих госпіталізовано до опікового відділення Рівненської обласної лікарні.
Поліцейські проводять перевірку та встановлюють усі обставини події.
Правоохоронці закликають громадян бути максимально обережними під час роботи з бензином та іншими легкозаймистими речовинами. У жодному разі не можна курити або користуватися відкритим вогнем поблизу пального, особливо у закритих приміщеннях.
У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...