На Рівненщині стоматолог вкрав зубного золота 900-ї проби на 320 000 і спокійно звільнився

В місті Костопіль Рівненської області співробітник районної стоматологічної лікарні вкрав золота для протезування на суму понад 320 гривень? повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службe прокуратури області.

“45-річному костопільчанину повідомлено про підозру у привласненні чужого майна, яке було ввірене особі або перебувало в її віданні, вчинене у великому розмірі”, – йдеться в повідомленні.

Чоловік, який зберігав запаси дорогоцінних металів з 2012 року, привласнив 336 грамів золота 900 проби. Востаннє золото бачили наприкінці 2018 року, а його нестачу виявили під час позачергової інвентаризації у зв’язку зі звільненням чоловіка.

Як повідомляє “Громадське“, чоловік звільнився за власним бажанням. Прес-секретар поліції області Марія Юстицька розповіла, що була проведена трасологічна експертиза, яка підтвердила, що сейф відкривали тільки за допомогою ключа. Крім підозрюваного ніхто не мав доступу до ключа. Стоматолог своєї провини не визнає.

За вчинення злочину чоловіку загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Увага: ​НБУ запустив в обіг нову банкноту

неділя, 28 червень 2026, 18:59

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...

Український письменник російського походження отримав одну з найпрестижніших літературних відзнак світу

неділя, 28 червень 2026, 18:35

Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...