Президент України Володимир Зеленський відвідав військових на передовій. До зустрічі приєднався ще один не дуже проханий гість.
Йдеться про штабного кота, який влаштував справжнє шоу. Тварина викликала усмішку в глави держави та інших присутніх на нараді.
Забавна ситуація під час наради військового керівництва поблизу передової викликала бурхливі коментарі серед громадян України.
Під час візиту Зеленський посміявся, коли зустрів кота впродов розмови з військовими. Кіт швидко завоовує популярність в мережі. Вірогідно нові світлини та подробиці біографії мурлики вже на підході.
В ході перевірки збереження державного майна Свято-Успенської Почаївської лаври на Тернопільщині, яке перебуває у безоплатному користуванні УПЦ МП, виявлено низку порушень. Про це йдеться у звіті комісії Міністерства культури та інформаційної політики,...
Турецьке містечко Бурдж-аль-Бабас, що розташоване на півдорозі між Стамбулом та Анкарою, зараз стоїть занедбаним, хоча після початку будівництва минуло лише десять років. Амбітний бізнес-проєкт, що мав вражати своїм архітектурним рішенням туристів, пер...