В Оболонському районі Києва 18-річна місцева жителька впала в неогороджену яму, заповнену водою, коли проходила повз місце ремонтних робіт. Про це 25 квітня повідомила у Facebook поліція Києва, передають Патріоти України.
Інцидент стався на проспекті Івасюка, де працівники аварійної бригади "Київтеплоенерго" проводили ремонт через порив труби холодного водопостачання. Слідство стверджує, що небезпечна ділянка не була належно огороджена або позначена попереджувальними знаками.
Унаслідок цього дівчина, проходячи поруч, упала в заповнену водою яму і, як зазначили правоохоронці, дістала травму ноги. Їй надали потрібну медичну допомогу.
Поліцейські пояснили, що дізналися про інцидент під час моніторингу соціальних мереж. Слідчі відкрили кримінальне провадження щодо порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою (ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України).
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...