На шляху до колонізації Червоної планети: Дрон Ingenuity оновив власний політний рекорд на Марсі (відео)

Дрон NASA на Марсі Ingenuity зняв відео рекордного за відстанню польоту, повідомляє NASA. Сам політ відбувся 8 квітня, він був 25-м з початку місії, передають Патріоти України.

Гелікоптер подолав 704 метри зі швидкістю понад 19 км/год, це був найшвидший та найдовший політ дрона на Марсі. Після досягнення висоти у 10 метрів дрон попрямував на південний захід, пролетівши над скупченням піщаних бриж, а потім – над скелями. Відео польоту тривалістю 161,3 секунди пришвидшили приблизно у п’ять разів, скоротивши його до менш ніж 35 секунд.

Навігаційну камеру було запрограмовано на вимикання, коли дрон наблизився до поверхні на один метр, щоб пил, який здіймається під час зльоту та посадки, не заважав навігаційній системі.

Польоти Ingenuity є автономними. "Пілоти" з Лабораторії реактивного руху NASA планують їх заздалегідь та відправляють команди марсоходу Perseverance Mars, який потім передає ці команди на дрон. Під час польоту бортові датчики – навігаційна камера, інерціальний вимірювальний пристрій і лазерний далекомір – надають дані в режимі реального часу на навігаційний процесор Ingenuity та головний льотний комп’ютер, які керують гелікоптером у польоті. Це дозволяє Ingenuity реагувати на зміни ландшафту.

Нещодавно диспетчери місії втратили зв'язок з Ingenuity після того, як гелікоптер перейшов у стан низької потужності. Тепер звʼязок з дроном відновлено і він готовий до нових місій.

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...