Справжній монстр? На шотландський пляж винесло гігантський хребет невідомої істоти (фото)

Соцмережі сперечаються через великий скелет невідомої істоти, який з’явився на одному із пляжів Шотландії після шторму Кіара. Довжелезний хребет, що переходить у хвіст, приписують і киту, і трицератопсу, і навіть лохнеському чудовиську, передають Патріоти України.

Фото з гігантським скелетом оприлюднили у фейсбук-спільноті Fubar News. Біля велетенського хребта істоти позує дитина, аби користувачі могли оцінити реальні розміри тварини.

Натрапив на цю дивну істоту поблизу Абердин. У когось є якісь ідеї – хто це може бути? – йдеться в описі до зображення. Так, частина людей припускає: скелет може належати киту, косатці або крокодилу. Інші вважають: це – якась доісторична істота: приміром, диплодок чи трицератопс. За версією ще однієї групи людей, це – хребет "родича" таємничого лохнеського чудовиська.

Цікаво! Нещодавно новозеландські вчені припустили, що лохнеське чудовисько або Нессі було не рептилією, як вважалось раніше, а гігантською рибою. Під час дослідження вони взяли 250 проб води в різних частинах озера Лох-Несс, аби скласти каталог флори та фауни водойми. Після цього вони дійшли до висновку – жодних великих тварин в озері ніколи не було. Натомість Нессі міг бути величезний вугор. Зауважимо, що хребет винесло на пляж міста Абердин, що розташоване на східному узбережжі Шотландії.

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...