На шоу "Холостячка" назвали другого учасника - за Ксенію Мішину поборються вже два гумористи "Ліги сміху" (фото)

Напередодні прем'єри реаліті "Холостячка" телеканал СТБ продовжує розкривати імена чоловіків, які боротимуться за серце Ксенії Мішиної. Першим претендентом став комік Олександр Еллерт, а тепер продюсери назвали ім'я другого учасника романтичного шоу, передають Патріоти України.

Ним став 28-річний гуморист Андрій Рибак, який, як і його суперник, грає в "Лізі сміху". "Я йду в цей проект боротися за дівчину. Конкуренція мене абсолютно не лякає. Є невелике дивне хвилювання, але перед важливими заходами воно завжди присутнє", - сказав комік каналу СТБ.

Виявляється, Ксенія та Андрій добре знайомі. До проекту вони спілкувалися в соціальних мережах, але одного разу щось пішло не так і Мішина заблокувала Рибака. Тепер коміку треба буде докласти чимало зусиль, щоб змінити думку про себе.

Прем'єра шоу "Холостячка" відбудеться на каналі СТБ уже цієї п'ятниці, 23 жовтня. Уже в першому випуску Ксенія познайомиться з 15-ю чоловіками, які готові боротися за її увагу.

Ксенії Мішиній 31 рік, вона сама виховує 7-річного сина Платона. Українському глядачеві вона відома по костюмованій драмі "Кріпосна" і за проектом "Танці з зірками-2019", який в підсумку вона виграла.


Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...