
Український співак Олег Винник, який опинився в центрі скандалу через участь в російській акції "Усім мир", відповів на запитання, чий Крим. У коментарі журналісту телеканалу СТБ, виконавець заявив, що "сьогодні взагалі говорити про це не потрібно, це нічого не дає", передають Патріоти України.
"Коли ти кричиш: "Наш Крим!"... А він не наш, на сьогоднішній день. Ми маємо те, що маємо, це факт. І ми будемо всі кричати, що наш? Чому ж, ми нічого не вирішуємо", - заявив Винник.
"І якщо бути конкретно відвертим, то за Крим не помер жоден солдат, не загинув. Що дорожче: Крим або Донбас? Або Україна? Чому ми ділимо, чому ми ставимо акценти на якісь речі. Я не вважаю, що Крим забрали і він найдорожче іншого: життів, доль наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій незрозумілій війні, яка називається АТО. І в кінці кінців, кінця цього поки що немає", - підсумував співак.
Олег Винник також пояснив свою появу в російському проекті "Всім мир". За словами співака, він брав участь виключно у флешмобі до Міжнародного дня миру. "Що стосується використання мого відео в кліпі, то я про це взагалі не знаю. Це не моя справа, я про це ні з ким не домовлявся. Моє ім'я, моя особистість використана без мого відома", - заявив співак.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...