На Сумщині "несвятий отець" УПЦ МП отримав вирок за підробні водійські права

Путивльський районний суд Сумської області визнав винним священика Української православної церкви (МП) у використанні завідомо підробленого документа і оштрафував на 5,1 тис. грн. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок від 7 лютого.

Наприкінці червня 2022 року священик переглядав соцмережу lnstagram, де побачив оголошення про можливість отримання посвідчення водія, не проходячи навчання та не складаючи заліки. Він вийшов на особу, яка пообіцяла виготовити фейковий документ за 7 тис. грн. Незаконне посвідчення водія церковник забрав на «Новій пошті».

4 листопада автомобіль, яким керував батюшка, зупинили правоохоронці на блокпосту для перевірки документів. Так було викрито священика на використанні підробного посвідчення водія.

Судово-технічна експертиза підтвердила: посвідчення водія, видане на ім’я батюшки, фальшиве.

Церковник уклав із прокурором угоду про визнання винуватості: обвинувачений визнав вину і погодився з призначенням покарання у вигляді штрафу. У підсумку суд затвердив цю угоду. Окремо батюшка заплатить 2,2 тис. грн у вигляді витрат за проведену експертизу.

Чому кішка завжди ходить за людиною у ванну кімнату: Дослідники називають три причини

неділя, 1 жовтень 2023, 5:58

Ті, у кого є кішка, знають, що ці пухнасті малюки дуже незалежні. Вони можуть бурчати і тікати, навіть коли ви хочете їх погладити. Тоді чому ваш вихованець постійно слідує за вами у ванну, щойно ви туди зберетеся? А якщо зайти туди без нього і закрити...

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...