Сумський районний суд виніс вирок військовослужбовцю, який на початку 2025 року самовільно залишив місце служби, викравши бронетранспортер і автомат. Чоловіка засудили до семи років позбавлення волі. Про це у середу, 9 липня, повідомили у Державному бюро розслідувань, передають Патріоти України.
За даними слідства, військовий обіймав посаду водія спеціальної техніки. У січні він, під приводом заправки, виїхав із частини на бронетранспортері, прихопивши автоматичну зброю, та поїхав додому у Полтавську область.
За даними слідства, після того, як військовий проїхав кількасот кілометрів на бронетранспортері дорогами загального користування, він залишив техніку на узбіччі поблизу одного з сіл і пішов відпочивати до лісосмуги.
Згодом його затримали правоохоронці, а викрадений БТР та автоматичну зброю повернули до військової частини.

Суд визнав чоловіка винним у дезертирстві та незаконному заволодінні військовою технікою під час воєнного стану (ч. 4 ст. 408 та ч. 4 ст. 410 Кримінального кодексу України) й призначив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...