
У селі Терешківка Сумського району жінка народила двійню й залишила немовлят помирати в господарській будівлі на території власного приватного будинку. У підсумку тіла дітей спотворили собаки. Останки побачили місцеві жителі та викликали поліцію, передають Патріоти України.
Понівечений труп немовляти собаки принесли на подвір'я одного з мешканців Терешківки 15 червня. На місце інциденту викликали поліцію.
Під час слідчо-оперативних заходів на одній із вулиць цього ж села правоохоронці виявили ще один понівечений тваринами труп новонародженого.
Слідство з'ясувало, що діти народилися 8 червня в господарській будівлі. Підозрювана залишила своїх двійнят там. За даними обласного ГУ Нацполіції, матір накрила дітей дошками.
"Жінка пояснила, що завагітніла, перебуваючи за кордоном, коли повернулася в Україну, свій стан приховала від чоловіка та оточуючих", – йдеться в повідомленні прокуратури.
Продовжується досудове розслідування за фактом умисного вбивства матір'ю своїх дітей (ст. 117 КК України).
У поліції також повідомили, що після пологів жінка весь час перебувала у власному будинку, стан її здоров'я погіршувався, але за медичною допомогою вона не зверталася. Наразі фігурантку госпіталізовано.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...