На тілі були сліди побоїв? У Чехії після тижня пошуків у річці знайшли 19-річного українця (фото)

У Чехії кілька днів шукали 19-річного жителя Закарпаття Петра Майора. І 8 червня поліція Праги виявила бездиханне тіло українця в річці Влтава. Причину смерті повинні встановити за допомогою судмедекспертизи. Однак знайомі хлопця кажуть, що на загиблому були сліди побоїв. Детальніше про це читайте в матеріалі, який Патріоти України пропонують вашій увазі.

Пішов до дівчини й не повернувся

Петро зник ще 1 червня. Того вечора він нібито пішов до якоїсь дівчини, але так і не повернувся. Про це повідомили в Facebook у групі українців, які живуть у Чехії, "Від хати до хати".

Рідні тривогу підняли через кілька днів, звернулися до місцевої поліції. У вівторок, 8 червня, в центрі Праги в річці Влтава біля дебаркадера-ресторану "Матильда" люди побачили тіло. На місце прибула поліція й дістала його – це був Петро Майор.

"Я розмовляв із рідними хлопця. Вони кажуть, що на обличчі були сліди побоїв. Що з ним трапилося, зараз можна тільки здогадуватися", – говорить житель села Мала Уголька Тячівського району Олександр.

На заробітки поїхав відразу після школи

За словами чоловіка, Петро із хорошої сім'ї. "Колись його мама була технічною працівницею у школі. У нього є ще брат і молодша сестра. Батько помер років сім тому, він довго хворів. Щоб зводити кінці з кінцями, вони збирали ягоди і гриби в лісі, потім їх продавали. Тепер сини їздять на заробітки в Чехію", – розповідає він.

Як видно зі сторінки Петра в соцмережі, багато його родичів працює в Чехії. "У нас тут у регіоні ніякої гідної роботи для людей немає. Тому на господарстві залишилися тільки пенсіонери та люди передпенсійного віку. Всі інші на заробітках, переважно в Чехії. Вони там уже офіційно працюють, їм йде стаж, потім будуть отримувати допомогу. Є й медстраховки. Тому смерть у Чехії для наших сіл не рідкість. Люди вмирають там або гинуть, потім їх доставляють у рідні села, тут уже на батьківщині й ховають. Але процедура доставки тіла дуже довга й бюрократична. Потрібно багато довідок, без яких вивезти людину просто не дозволять", – каже Олександр.

Тіло знайшли в річці в центрі Праги
Поліція збирається провести розтин і встановити причину смерті

Сім'я дуже важко переживає смерть 19-річного Петра. За словами Марії, яка знала хлопця, в Чехії він працював на будівництвах, куди подався відразу ж після закінчення навчання в школі.

"Хлопець працьовитий, непоганий. Зараз усіма паперами в Чехії займається його брат, а мама тут. Вона плаче, дуже переживає, що там із сином сталося. Ніхто не вірить, що він просто так у річку кинувся, найімовірніше, його побили. Чи буде чеська поліція розслідувати й розшукувати тих, хто це зробив, не знаю. Він же українець, а не чех", – зітхає вона.

У чеській поліції повідомили, що проведуть розтин тіла Петра Майора, щоб встановити причини смерті.

Джерело: Обозреватель

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...

Одеса потонула в потужній зливі: Пляжний сезон закритий до особливого розпорядження влади

вівторок, 15 червень 2021, 21:24

Чорне море забруднене через зливи, які накрили не тільки південний регіон, але і практично всю Україну. Екологи настійно рекомендують утриматися від купання на пляжах Одеси. . «У зв'язку зі зливовими опадами, які пройшли в Одесі 12−13 червня, велика к...