На українських автостоянках встановлюватимуть зарядки для електрокарів

В документацію, яка встановлює правила для забудови в Україні, внесли зміни: тепер 5% машиномісць на паркувальних майданчиках обов'язково повинні бути обладнані зарядками для електрокарів. А до 2030 року цей показник повинен досягти 100%.

Про це повідомляється на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва (Мінрегіону), передають Патріоти України.
Відповідні зміни прописані в Державних будівельних нормах - це обов'язкові нормативні акти, якими користуються при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів та мікрорайонів. Зміни, що стосуються електрокарів, вступають в силу з 1 липня цього року.

«У найближчі 5-10 років весь світ повністю перейде на електрокари. Це не відбудеться одномоментно і готуватися до цього треба вже зараз. Тому в нових змінах до ДБН по автостоянок ми передбачили обов'язково влаштовувати на парковках, які проектуються, мінімум 5% машиномісць з зарядками», - заявив заступник міністра Лев Парцхаладзе.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...