На українських автостоянках встановлюватимуть зарядки для електрокарів

В документацію, яка встановлює правила для забудови в Україні, внесли зміни: тепер 5% машиномісць на паркувальних майданчиках обов'язково повинні бути обладнані зарядками для електрокарів. А до 2030 року цей показник повинен досягти 100%.

Про це повідомляється на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва (Мінрегіону), передають Патріоти України.
Відповідні зміни прописані в Державних будівельних нормах - це обов'язкові нормативні акти, якими користуються при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів та мікрорайонів. Зміни, що стосуються електрокарів, вступають в силу з 1 липня цього року.

«У найближчі 5-10 років весь світ повністю перейде на електрокари. Це не відбудеться одномоментно і готуватися до цього треба вже зараз. Тому в нових змінах до ДБН по автостоянок ми передбачили обов'язково влаштовувати на парковках, які проектуються, мінімум 5% машиномісць з зарядками», - заявив заступник міністра Лев Парцхаладзе.

Хіти тижня. Спливли страшні деталі катастрофи літака МАУ в Ірані

середа, 27 травень 2020, 1:00

Літак МАУ, що зазнав аварії під Тегераном в січні 2020 року, падав протягом 3,5 хвилин, і протягом цього часу на борту судна була паніка. Літак рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) розбився під Тегераном 8 січня...

Фруктові ціни: Який очікується урожай на фрукти в Україні та якою буде ціна

середа, 27 травень 2020, 0:30

Заморозки були тривалими і вдарили по раннім сортам. Україна цьогоріч отримає низький урожай ранніх фруктів, як заявила начальник відділу агрометеорології «Укргідрометцентру» Татяна Адаменко, передають Патріоти України.