На Уралі юний класний керівник проспав своє перше 1 вересня: Бідолаха як міг виправдовувався перед розгніваними батьками школярів - не допомогло (фото)

22-річний вчитель не з'явився до школи у свій перший робочий день / фото з соцмережі

Інцидент трапився з 22-річним класним керівником 2-А на ім'я Олександр, для якого 1 вересня мало стати першим робочим днем, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеканал "Реальний Тагіл".

Розгніваним батькам учнів горе-викладач пояснив у шкільному чаті, що не чув ані будильника, ані їхніх дзвінків. Незабаром вчителю повідомили про його звільнення.

"Мене звільнили. Причина звільнення - невихід на роботу. Атмосфера в школі була дуже приємна і доброзичлива. Але це скандал на все місто, так що не вийшло ніяких коригувань в цю ситуацію внести", - розповів Олександр.

У самій школі інцидент підтвердили, додавши, що остаточне рішення щодо викладача ще не відомо.

"Так. Учитель початкових класів Олександр дійсно сьогодні не вийшов на роботу, за що був відсторонений від уроків і від керівництва 2 "А" класом. З нього буде взята пояснювальна записка за даним фактом, після якої керівництво школи прийме рішення про його подальшу діяльність в нашій установі", - пояснив директор школи №100 Дмитро Язовських.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг