На Вінниччині юнак "відкосив" від армії, одружившись на бабусі: Стало відомо, як живе подружжя (відео)

У Вінницькій області молодий хлопець узяв в дружини свою двоюрідну бабусю, яка майже втричі старша за нього і має першу групу інвалідності. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

24-річний Олександр Кондратюк одружився на своїй 81-річній двоюрідній бабусі два роки тому. Ця новина тоді шокувала все їхнє село під назвою Байківка.

На думку сусідів, хлопець одружився на бабусі, щоб уникнути призову в армію, оскільки вона є інвалідом, а він автоматично став її опікуном.

Тоді Олександр коротко відповів журналістам, що таке «буває», але тепер його мобільний телефон не відповідає, а будинок батьків обнесений колючим дротом, хвіртка – на замку.

Однак журналістам вдалося поспілкуватися з його «дружиною» Зінаїдою Іларіонівною. Вона запевнила, що Олександр щодня приїжджає і живе з нею, як і належить законному чоловікові.

Сусіди Зінаїди Іларіонівни заявили, що жінка живе одна і відвідують її тільки племінники, сестри та онуки, а молодий чоловік приїжджав лише кілька разів.

У військкоматі впевнені, що Олександр мешкає разом з дружиною та доглядає за нею. Хлопець приносив військовому комісару довідку, де йдеться про інвалідність його дружини, тому за законом він нічого не порушує.

“Є закони в нашій державі. Людина, яка потребує опіки, а він є чоловіком цієї жінки. Відповідно надає фізичну і матеріальну допомогу”, – пояснив військовий комісар.

Утім, юристи вважають, що юнака можна призвати в армію, якщо співробітники військкомату зберуть свідчення сусідів і подадуть в суд, де спробують довести фіктивність шлюбу онука і бабусі.

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...