На Вінниччині обмежено придатний підприємець тричі відмовився від повістки і отримав вирок суду: Як покарали

На Вінниччині чоловік, який тричі проігнорував повістки, отримав іспитовий строк на один рік і три місяці.У суді він пояснив свої дії поганим станом здоров'я. Про це йдеться у вироку Крижопільського районного суду, передають Патріоти України.

За матеріалами провадження, громадянин, зареєстрований як фізична особа-підприємець (ФОП), 3 листопада 2022 року отримав повістку та був визнаний обмежено придатним до військової служби.

15 березня йому вручили повістку для отримання мобілізаційного розпорядження та відправлення у військову частину. Однак чоловік проігнорував його.

19 липня він повторно отримав повістку, однак категорично відмовився вступити в лави Збройних сил України. 22 липня він отримав третю повістку, яку також проігнорував.

У ході розслідування підприємець уклав угоду зі слідством та визнав свою провину. Суд присудив йому три роки позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий – один рік та три місяці позбавлення волі.

Нагадаємо, засудження за ухилення від мобілізації не звільняє від подальшого призову в армію. За законом на військовий облік приймають і засуджених за нетяжкий злочин, зокрема й зі звільненням від покарання.

Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

четвер, 23 травень 2024, 11:28

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий. Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки ...

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...