
На Вінниччині працівник СТО викрав новий автомобіль та розбив його в ДТП. Сума матеріального збитку становить 1,2 млн грн. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.
«До поліції звернулась 44-річна вінничанка з повідомленням про незаконне заволодіння її автомобілем Toyota, який перебував на території станції технічного обслуговування. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв працівник цього ж СТО, 31-річний місцевий житель. У нетверезому стані він взяв ключі та викрав автомобіль. Рухаючись у напрямку с. Зарванці, чоловік не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дерево», – йдеться у повідомленні.
Унаслідок зіткнення транспортний засіб отримав значні механічні ушкодження та не підлягає відновленню. Сума матеріального збитку становить 1,2 млн грн.
Наразі вирішується питання про повідомлення правопорушнику про підозру за ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Крім того, на нього складено адміністративні матеріали за ст. 130 (керування транспортом у стані сп’яніння) та ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...