На вокзалі в Дніпрі величезна люстра ледь не поховала людей (фото)

У Дніпрі в будівлі вокзалу величезна люстра впала та дивом не вбила нікого з відвідувачів або персоналу. Про це повідомила у Facebook прес-служба "Укрзалізниці", передають Патріоти України.

Інцидент стався 28 січня в ході регламентних робіт із заміни ламп люстри центрального вокзалу Дніпра. Коли люстру підняли після чищення патронів, один із тросів обірвався, через що вона впала.

У прес-службі "Укрзалізниці" заявляють, що робітники дотримувалися всіх правил техніки безпеки. Зону під люстрою було захищено, за рахунок чого ніхто зі співробітників або відвідувачів вокзалу не постраждав.

"Вокзальна компанія" "Укрзалізниці" запускає додаткову позапланову перевірку всіх підвісних освітлювальних приладів на залізничних вокзалах", - запевнила прес-служба держкомпанії.

Відводив підбитий літак від житлових будинків: На Донеччині загинув 24-річний льотчик-герой

понеділок, 30 січень 2023, 16:59

На Донеччині під час виконання бойового завдання 27 січня загинув 24-річний пілот Данил Мурашко. На підбитому літаку, не зважаючи на малу висоту, він намагався відвести літак від житлових будинків у Краматорському районі, передають Патріоти України. У ...

Перемога близько? Найбільша авіакомпанія Європи готується до повернення в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 16:44

Найбільша авіакомпанія Європи Ryanair має намір повернутися в Україну відразу після перемоги України над Росією, передають Патріоти України. Як заявив генеральний директор Ryanair Майкл О'лірі, зараз авікомпанія активно наймає українських пілотів та бо...