На Волині кінь застряг копитом між залізничними коліями. Для порятунку бідолахи довелося зупиняти потяг

Кінь застряг на переїзді на Волині / Фото ДСНС

Незвичайний інцидент стався 18 вересня у Волинській області. Біля залізничного переїзду у місті Рожище довелося рятувати коня. Тварина застрягла копитом у проміжку між коліями. Аби рятувальна операція була успішною, довелося навіть зупинити рух електропотяга Ковель – Луцьк, зазначають Патріоти України.

На Волині рятувальникам довелося вивільняти коня, який потрапив копитом в отвір між рейковими коліями та бетонною плитою залізничного переїзду у місті Рожище.

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій 18 вересня розповіли, що тварину рятували за допомогою гідравлічних ножиць:

  • Інструментом збільшили проміжок між рейкою і плитою.
  • І так витягнули ногу тварини.

Коня вдалося звільнити за допомогою гідравлічних ножиць / Фото ДСНС Та поки його звільняли, довелося навіть зупинити рух електропотяга Ковель – Луцьк.

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...

В порту Одеси обвалився склад. Під завалами опинились люди . Нажаль не минулося без жертв (відео)

неділя, 21 липень 2024, 13:30

Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту і бензорізу, деблокували громадянина, 1990 року народження. Постраждалому надали домедичну допомогу і передали медикам. . "На жаль, другого чоловіка, громадянина 1993 року народження, рятувальники ви...