"На Волині покійника відспівували на вулиці - нелегальний руссо-піп не пустив труну до храму", - політтехнолог

За часів президента Зеленського представники РПЦ в Україні почали почуватися більш вільно?

"На Волині покійника відспівували на вулиці – нелегальний руссо-піп не пустив труну до храму. Маємо чергове свідчення того, що питання помісної церкви напряму приналежні до сфери відповідальності влади і що саме позиція влади впливає на процес утвердження церковного суверенітету України", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"На Волині громада села Сусваль прийняла рішення перейти до помісної церкви – тоді як піп з РПЦ(уа) вперто заперечував право громади вийти з-під влади Москви, ще й застовпив за собою будову церкви. В результаті люди, що прийшли з гробом до церкви на заупокійну службу з пристойним священником, змушені були відспівувати покійника прямо на вулиці – бо руссо-піп просто не відкрив церкви.

Поки президентом був Порошенко і влада активно сприяла вирішенню правових і організаційних питань зміни юрисдикції з незаконної РПЦ(уа) ака «УПЦ МП» на повноцінну помісну ПЦУ – все розрулювалось швидко і без проблем. Руссо-попів в особливо клінічних випадках просто висилали з України. Громади підтверджували своє право на вибір і право розпоряджатись місцевими храмами, майно перереєстровувалось, поліція, коли що, втручалась і моментально розв’язувала конфлікти, все влаштовувалось швидко і без особливих проблем.

Зеленський не просто демонстративно дистанціювався від питання церковного суверенітету, але ще й підтримав РПЦ (дозвіл на повернення одіозних руссо-попів, дозвіл РПЦ зберегти псевдо «УПЦ МП»). Його команда відкрито цькує ПЦУ і підтримує РПЦ(уа). А без підтримки ПЦУ з боку влади люди лишились наодинці зі свавіллям руссо-попів".

Зголені брови: У світі набирає популярності дивний тренд (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 17:17

У соцмережі TikTok набирає популярність новий тренд - The Fox Eye Challenge (лисячі очі челлендж). Так, дівчата, які хочуть бути схожими на модель Кендалл Дженнер, збривають брови на камеру, передають Патріоти України. Відповідні відео опубліковані на...

Після такого потрібні психіатри: У мережу потрапило відео з охопленого коронавірусом лайнера Diamond Princess

понеділок, 17 лютий 2020, 17:15

Обстановка на круїзному лайнері Diamond Princess, який виявився найбільшим центром ураження коронавірусом за межами Китаю, гнітюча. Про це повідомляється в Telegram-каналі Mash, передають Патріоти України. "А ось такі картини наші пасажири на Diamond ...