На Волині студент отримав повістку та відмовився від мобілізації - суд його покарав

У Волинській області студент, який отримав повістку, але відмовився від мобілізації, заплатить за це понад 52 тис. грн штрафу. Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду Волинської області, передають Патріоти України.

За даними суду, підозрюваний є студентом першого курсу Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна". Він у жовтні 2023 року отримав повістку та був визнаний придатним до служби в ЗСУ. Призовник мав прийти до пункту збору, проте ухилився від служби в ЗСУ.

На суді підозрюваний провину визнав. Він пояснив, що коли йому вручили повістку, у нього ще не було документів про відстрочку від служби в армії, а тому він ухилився від служби в ЗСУ.

Підозрюваний уклав угоду зі слідством та погодився заплатити штраф через ухилення від мобілізації. Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та оштрафував на понад 52 тис. грн. Цей вирок ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...