
У вівторок, 23 лютого, у Волинській області в місті Володимир-Волинський працівники історико-культурного заповідника "Стародавній Володимир" біля будівлі міської ради виявили підземелля. Про це повідомляють на Facebook-сторінці "Володимир-Волинський", передають Патріоти України.
Відзначають, що на місці ще 20 лютого утворилося провалля. Там помітили цегляну кладку, тому покликали фахівців-археологів, щоб вони обстежили територію.


По приїзду науковий співробітник охоронної археологічної служби України Віктор Баюк виявив підземний архітектурно-археологічний об'єкт розмірами 6,3х4,2 м і висотою до 2,5 м.
Там також знайшли господарські ніші, повітряні продухи і прохід, що, ймовірно, з'єднує об'єкт з іншими підземеллями.



За словами вчених, ймовірно, даний об'єкт датується XVIII століттям. Води проводитимуть далі ґрунтовні дослідження, щоб більше дізнатися про таємниче підземелля.




Як повідом
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...