
У Волинській області судили вчительку фізики, яка під час уроку висипала на ученицю чипси. За це суд покарав її усним зауваженням. Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду Волинської області, передають Патріоти України.
За даними суду, вчителька фізики ліцею №1 села Іваничі 19 березня 2024 року під час уроку висипала на плечі школярки чипси. Педагогиню звинуватили у дрібному хуліганстві, відповідальність за яке передбачено ст.173 КУпАП.
На суді вчителька заперечила провину та наполягала, що діти її спровокували. Вона зазначила, що перепросила у потерпілої. Адвокат педагогині просив закрити справу через "відсутністю у діях вчительки складу адміністративного правопорушення, оскільки стаття 173 КУпАП передбачає відповідальність за нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян".
Суд проаналізував матеріали справи та визнав вчительку винною, проте обмежився лише усним зауваженням.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...