
У Волинській області судили вчительку фізики, яка під час уроку висипала на ученицю чипси. За це суд покарав її усним зауваженням. Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду Волинської області, передають Патріоти України.
За даними суду, вчителька фізики ліцею №1 села Іваничі 19 березня 2024 року під час уроку висипала на плечі школярки чипси. Педагогиню звинуватили у дрібному хуліганстві, відповідальність за яке передбачено ст.173 КУпАП.
На суді вчителька заперечила провину та наполягала, що діти її спровокували. Вона зазначила, що перепросила у потерпілої. Адвокат педагогині просив закрити справу через "відсутністю у діях вчительки складу адміністративного правопорушення, оскільки стаття 173 КУпАП передбачає відповідальність за нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян".
Суд проаналізував матеріали справи та визнав вчительку винною, проте обмежився лише усним зауваженням.
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...