
У місті Запоріжжі 76-річна місцева жителька стала жертвою шахрайки, яка переконала жінку в наявності хвороб та провела з нею ритуал “магічного очищення”. В результаті пенсіонерка залишилася без заощаджень та золотих прикрас. Про цей випадок повідомили в поліції Запорізької області, передають Патріоти України.
Потерпіла розповіла, що на вулиці до неї підійшли незнайомі чоловік і жінка, які попросили прихистити їх, поки вони знайдуть постійне житло. Довірлива пенсіонерка запросила їх до своєї квартири та пригостила обідом.
Після цього гість залишив оселю, а його супутниця віддячила гостинній жінці шахрайством. Для свого магічного ритуалу, який мав звільнити пенсіонерку від хвороб, вона попросила принести усі золоті прикраси, а потім і всі гроші — 53 000 гривень та 2200 доларів. Гроші та цінності зловмисниця підмінила на згорток із папірцями, який залишила в шафі.
Після “магічного очищення” вони разом пішли з квартири, а коли жінка повернулася, то зрозуміла, що її ошукали. Поліцейські, до яких звернулася жертва шахрайки, встановили її особу. У квартирі 58-річної жительки сусідньої області вони вилучили ювелірні вироби потерпілої та більшу частину викрадених у неї грошей.
Аферистці повідомили про підозру за ч. 3. ст. 190 (шахрайство) ККУ. Правоохоронці перевіряють її на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Запоріжжя та інших регіонів. Досудове розслідування триває.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...