"На вила піднімемо всіх": Оренбуржець, котрий через повінь та безпорадність чиновників Путіна втратив будинок, під схвальний гомін земляків пригрозив режиму (відео)

Жителі російського Оренбурга на зустрічі з владою та керівництвом МНС загрожували повстанням. Вони обурені бездіяльністю режиму, коли місто через повінь йде під воду.

Кадри емоційного звернення оренбуржця до влади потрапили на відео. Чоловік пригрозив "підняти на вила" російську владу, на що в залі відреагували бурхливими оваціями.

Вода все ще продовжує заливати Оренбург та інші міста та села області, а суспільство вже опинилося на межі соціального вибуху. Виникли проблеми із виплатами компенсацій постраждалим: Кремль виплачує мізерну допомогу громадянам лише за умови прописки.

"Я не можу в двох місцях бути прописаний... Але мені ніхто не забороняв мати два будинки, три і п'ять! Я їх тут заробив, ці гроші, сам збудував. І тим, що я будував, економіку піднімав регіони. Я податки плачу все!" (...) А зараз ви мені кажете, якщо ти там не прописаний, я все життя працював і втратив все? – кричав на зустрічі оренбуржець.

Багато претензій у мешканців міста та до роботи Міністерства надзвичайних ситуацій (МНС). За їхніми даними, рятувальники нічого не роблять, а лише беруть участь у зйомці пропагандистських роликів та заважають місцевим активістам проводити рятувальні операції.

"МНС нічого не робить. Вони сидять там, пиріжки їдять. А по телевізору гарні картинки показують, що вони працюють. Ні*рена не працюють! (...) Я вам ще раз говорю, не доводьте народ - на вила, на* ер, піднімемо всіх, б*ядь!.. Безпорадні! не виплатить! – кричав чоловік.

Керівництво області кілька разів намагалося його перебити та змусити замовкнути. Однак оренбуржець, доведений до відчаю, не заспокоївся. Він зажадав, що влада "була з народом".

Ще один учасник зустрічі розповів, що МНС відмовилося евакуювати лежачого хворого із зони підтоплення. На прохання про допомогу рятувальники заявили зі сміхом, що пацієнт "зачекає".


"Я дуже боялася... Я дуже рада, така горда!": Лайма Вайкуле розповіла, чому заспівала українською мовою (відео)

четвер, 18 липень 2024, 23:15

Латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка з юності будувала кар'єру в Москві, але послідовно з 2014 року засуджувала російську агресію проти України і відмітила всі пропозиції та чималі гонорари з'їздити в окупований Крим. Цьогоріч готується заспівати укр...

Зараз ніде не купиш: У мережі розповіли про унікальний продукт часів СРСР, який зник із магазинів

четвер, 18 липень 2024, 22:40

Деякі продукти, які були популярними в СРСР можуть спантеличити сучасну людину або іноземця, який ніколи не бував у Союзі. Через дефіцит і великий брак різних товарів у державі вигадували різні дивовижі, передають Патріоти України. Втім, не всі з них б...