На витримала психіка: Успішна американська модель та зірка фільмів для дорослих наклала на себе руки

36-річна актриса фільмів для дорослих, модель та танцівниця Кейні Лінн Картер 15 лютого наклала на себе руки у власному домі. Вона була успішною та затребуваною зіркою, котра тримала власну студію танців на пілоні та мала багато номінацій на нагороди, але психологічні проблеми змусили американку зробити фатальний крок.

Її друзі створили сторінку для збору коштів на похорони, де повідомили трагічну новину. Як пише Daily Mail, Картер почала працювати в індустрії відео для дорослих на початку 2000-х років.

"На жаль, попри всі її вражаючі досягнення та таланти, з роками у Кегні почалися проблеми з психічним здоров'ям", – розповіли її подруги Рейчел та Меган.

За їхніми словами, скільки б людей не оточували актрису, вона завжди почувалася самотньою. Проте в останні дні свого життя зірка боролася з відчуттям безвиході та вела соціальне життя.

"Вона боролася зі своїми проблемами з такою ж завзятістю і драйвом, як і в будь-якій іншій сфері свого життя, з усієї сили, на яку була здатна", – додали дівчата, які знали померлу.

Кейні мала майже 300 тисяч підписників на відомому сайті 18+, 744 тисячі фоловерів у Instagram, прославилася як еротична модель, взяла участь у документальному фільмі "Сутінки порнозірок", тримала студію танців на пілоні під назвою Alchemy Pole Fitness і захоплювалася написанням пісень.

"Студенти та співробітники згадують її з неймовірною любов'ю, як розумного та інтуїтивного інструктора, а також як власницю, яка зробила все можливе, щоб створити власну маленьку спільноту, якою вона могла пишатися, де вона могла відчувати себе в безпеці та бути потрібною", – написали подруги померлої.

До 600 євро на людину: Названо суми, які роздають біженцям з України в найпопулярніших країнах ЄС

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:56

Українські переселенці, шукаючи притулок за кордоном, можуть розраховувати на фінансову підтримку від країни, де вони перебувають. Найбільше українських біженців знаходиться у Німеччині, Франції, Італії, Польщі та Чехії. Розміри соціальних виплат від ц...

В Україні засуджені зможуть служити в ЗСУ навіть офіцерами, але є умова: У Раді пояснили механізм

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:44

Генеральним штабом Збройних сил спільно з Міноборони та Мін’юстом було розроблено законопроєкт про можливість мобілізації засуджених. Документ передбачає обов’язкову згоду не лише самих в’язнів, а й командирів частин, де будуть створені такі окремі спе...