На задньому дворі сумнозвісного Будинку профспілок в Одесі збудували шашличну (фото)

Голова Федерації профспілок Одеської області В'ячеслав Буратинський заявив, що не знає, хто встановив мангал, однак нічого поганого в цьому не бачить.

Хто встановив мангал - невідомо. Фото: Думская.

На задньому дворі Будинку профспілок в Одесі, в якому 2 травня 2014 року в результаті масових заворушень за участю проросійських і проукраїнських активістів згоріли десятки людей, побудували шашличну, повідомляють Патріоти України.

«З подивом виявили, що на задньому дворі будинку спорудили альтанку з цегляним мангалом. Охорона будівлі налаштована, м'яко кажучи, не надто дружелюбно і забороняє знімати «шашличну», погрожуючи фізичною розправою», - йдеться в повідомленні.

У свою чергу голова Федерації профспілок Одеської області В'ячеслав Буратинський заявив, що не знає, хто встановив мангал, однак нічого поганого в цьому не бачить. «Можливо, це будівельники зробили, але, якщо чесно, я проблем не бачу - він нікому не заважає», - заявив Буратинський. Нагадаємо, з 2017 року в будівлі триває ремонт. При цьому прокуратура судилася з Федерацією профспілок, домагаючись повернення Будинку профспілок у держвласність. Будівлю хотіли передати під штаб ВМСУ, проте суд став на бік ФПУ.

Джерело: Думская

Не злякалася ні людей, ні собак: У США дика ведмедиця влаштувала переполох у місті (відео)

понеділок, 24 лютий 2020, 8:08

Жителів американського міста Монровіа наполохала дика ведмедиця, передають Патріоти України. . Зоологи запевняють, вирушити до людських помешкань ведмедицю змусив голод. Вона прокинулася через ранню зиму і шукала смачненького. . Урешті гостю таки пі...

Скільки українців користуються інтернетом, а скільки дивляться телебачення: Цікаві дані

понеділок, 24 лютий 2020, 7:55

Державна служба статистики підрахувала, що станом на 1 січня 2020 в Україні було 28 мільйонів 787 тисяч користувачів інтернету, з яких фізичних осіб - 25 мільйонів 683 тисячі. Водночас користувачів платного багатоканального телебачення 2 мільйони 884 т...