На задньому дворі сумнозвісного Будинку профспілок в Одесі збудували шашличну (фото)

Голова Федерації профспілок Одеської області В'ячеслав Буратинський заявив, що не знає, хто встановив мангал, однак нічого поганого в цьому не бачить.

Хто встановив мангал - невідомо. Фото: Думская.

На задньому дворі Будинку профспілок в Одесі, в якому 2 травня 2014 року в результаті масових заворушень за участю проросійських і проукраїнських активістів згоріли десятки людей, побудували шашличну, повідомляють Патріоти України.

«З подивом виявили, що на задньому дворі будинку спорудили альтанку з цегляним мангалом. Охорона будівлі налаштована, м'яко кажучи, не надто дружелюбно і забороняє знімати «шашличну», погрожуючи фізичною розправою», - йдеться в повідомленні.

У свою чергу голова Федерації профспілок Одеської області В'ячеслав Буратинський заявив, що не знає, хто встановив мангал, однак нічого поганого в цьому не бачить. «Можливо, це будівельники зробили, але, якщо чесно, я проблем не бачу - він нікому не заважає», - заявив Буратинський. Нагадаємо, з 2017 року в будівлі триває ремонт. При цьому прокуратура судилася з Федерацією профспілок, домагаючись повернення Будинку профспілок у держвласність. Будівлю хотіли передати під штаб ВМСУ, проте суд став на бік ФПУ.

Джерело: Думская

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...