На задньому дворі сумнозвісного Будинку профспілок в Одесі збудували шашличну (фото)

Голова Федерації профспілок Одеської області В'ячеслав Буратинський заявив, що не знає, хто встановив мангал, однак нічого поганого в цьому не бачить.

Хто встановив мангал - невідомо. Фото: Думская.

На задньому дворі Будинку профспілок в Одесі, в якому 2 травня 2014 року в результаті масових заворушень за участю проросійських і проукраїнських активістів згоріли десятки людей, побудували шашличну, повідомляють Патріоти України.

«З подивом виявили, що на задньому дворі будинку спорудили альтанку з цегляним мангалом. Охорона будівлі налаштована, м'яко кажучи, не надто дружелюбно і забороняє знімати «шашличну», погрожуючи фізичною розправою», - йдеться в повідомленні.

У свою чергу голова Федерації профспілок Одеської області В'ячеслав Буратинський заявив, що не знає, хто встановив мангал, однак нічого поганого в цьому не бачить. «Можливо, це будівельники зробили, але, якщо чесно, я проблем не бачу - він нікому не заважає», - заявив Буратинський. Нагадаємо, з 2017 року в будівлі триває ремонт. При цьому прокуратура судилася з Федерацією профспілок, домагаючись повернення Будинку профспілок у держвласність. Будівлю хотіли передати під штаб ВМСУ, проте суд став на бік ФПУ.

Джерело: Думская

Францію паралізувала рекордна спека - вже зупинено три ядерні реактори

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:22

Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...

Кожен другий їде через Польщу: У ДПСУ розкрили нову статистику і вказали на проблеми на кордоні

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:50

Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...