
«З подивом виявили, що на задньому дворі будинку спорудили альтанку з цегляним мангалом. Охорона будівлі налаштована, м'яко кажучи, не надто дружелюбно і забороняє знімати «шашличну», погрожуючи фізичною розправою», - йдеться в повідомленні.
У свою чергу голова Федерації профспілок Одеської області В'ячеслав Буратинський заявив, що не знає, хто встановив мангал, однак нічого поганого в цьому не бачить. «Можливо, це будівельники зробили, але, якщо чесно, я проблем не бачу - він нікому не заважає», - заявив Буратинський. Нагадаємо, з 2017 року в будівлі триває ремонт. При цьому прокуратура судилася з Федерацією профспілок, домагаючись повернення Будинку профспілок у держвласність. Будівлю хотіли передати під штаб ВМСУ, проте суд став на бік ФПУ.
Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...