
У Закарпатській області 22-річна дівчина народила немовля прямо в салоні свого автомобіля. Вони приїхала до лікарні, проте не встигла туди дійти, оскільки почались пологи.
Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" ЗОР.
Медики повідомили, що вони саме повертались із виклику. Раптово до них підбіг патрульний та повідомив, що біля входу до лікарні у салоні автомобіля народжує дівчина.
Фельдшер швидкої допомоги Євген Пашко одразу кинувся допомагати породіллі.
"Біжу, на ходу одягаю рукавички і бачу: біля входу у відділення екстреної медичної допомоги два авто - поліцейське і легковик "Опель-Комбо". В іномарці на задньому сидінні - породілля. Перекладати на ноші і транспортувати жінку не можна: немовля вже народжується… Зробив все, що потрібно в таких випадках, і на світ з’явилась здорова дівчинка", - розповів медик.
22-річна породілля народила здорову дівчинку. Маму разом із немовлям госпіталізували, вони добре почуваються.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...