На Закарпатті 22-річна жінка народила у салоні автомобіля - не встигла добігти до лікарні

У Закарпатській області 22-річна дівчина народила немовля прямо в салоні свого автомобіля. Вони приїхала до лікарні, проте не встигла туди дійти, оскільки почались пологи.

Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" ЗОР.

Медики повідомили, що вони саме повертались із виклику. Раптово до них підбіг патрульний та повідомив, що біля входу до лікарні у салоні автомобіля народжує дівчина.

Фельдшер швидкої допомоги Євген Пашко одразу кинувся допомагати породіллі.

"Біжу, на ходу одягаю рукавички і бачу: біля входу у відділення екстреної медичної допомоги два авто - поліцейське і легковик "Опель-Комбо". В іномарці на задньому сидінні - породілля. Перекладати на ноші і транспортувати жінку не можна: немовля вже народжується… Зробив все, що потрібно в таких випадках, і на світ з’явилась здорова дівчинка", - розповів медик.

22-річна породілля народила здорову дівчинку. Маму разом із немовлям госпіталізували, вони добре почуваються.

Громадськість перемагала жадібність забудовника та всіх, хто за ним стояв: "Важлива перемога": Верховний Суд підтвердив заповідний статус для 80% Протасового Яру

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:10

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...