На Закарпатті чоловік ухилився від мобілізації та заявив про "щире каяття" - суд його покарав

У Закарпатській області чоловіка, який відмовився від мобілізації спочатку засудили до іспитового терміну, проте прокурор оскаржив це рішення. Ухилянта на 3 роки відправили до в'язниці. Про це йдеться у вироку Закарпатського апеляційного суду, передають Патріоти України.

За даними суду, житель міста Мукачево на Закарпатті у грудні 2022 року був визнаний придатним до служби в армії. Він отримав повістку та повинен був прибути до ТЦК і СП, проте ухилився.

Суд першої інстанції визнав чоловіка винним та засудив на 4 роки позбавлення волі, замінивши реальний термін іспитовим.

Прокуратура Закарпатської області оскаржила це рішення в апеляційному суді, вимагаючи відправити ухилянта до в'язниці. Адвокат чоловіка просив його не карати.

Закарпатський апеляційний суд вважає, що "відмова від захисту Батьківщини, свідчить про підвищену суспільну небезпечність вчиненого кримінального правопорушення, що може призвести до підриву військової дисципліни, розлагодженості дій, спрямованих на захист суверенітету держави та в умовах воєнного стану є неприпустимим". Суд також вважає, що "щире каяття" ухилянта не можна враховувати, оскільки він не виправився.

Апеляційний суду скасував вирок Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 11 травня 2023 року. Чоловіка засудили до 3 років позбавлення волі.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.