Яке прізвисько тепер матиме в школі? На Закарпатті дитину назвали... Зеленський

У Закарпатській області у травні 2020 року одному з новонароджених хлопчиків дали ім’я Зеленський. Про це повідомили у прес-службі Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що ім’я Зеленський потрапило до переліку рідковживаних імен разом із такими, як Дем’ян, Леонард, Ян, Самеуль, Себастіан, Жан, Прокіп, Вогнедар (для хлопчиків) і Аліса, Олівія, Еліна, Маргарита, Еліф, Амелія, Ванесса, Глорія (для дівчаток).

Водночас найпоширенішими іменами, якими називали закарпатці хлопчиків, є Матвій, Олександр, Максим, Давид, Богдан, Даниїл, Ярослав. Найпоширеніші жіночі імена: Анна, Софія, Поліна, Юлія, Єва, Ніколь.

Зазначимо, на Закарпатті в селищі Середнє Іванівського району живе трирічний хлопчик, якому батьки-роми дали ім’я Янукович. Брежинський Янукович Іванович народився у грудні 2009-го, перед президентськими виборами.

Продав майже все пальне: На Одещині затримали командира частини ППО (фото)

неділя, 3 грудень 2023, 23:55

Командир взводу однієї з військових частин протиповітряної оборони Одеської області підозрюється у продажі палива свого підрозділу. Про це інформує пресслужба ДБР, передають Патріоти України. За даними слідства, підозрюваний офіцер продав понад 20 тонн...

Помер співавтор Акта проголошення незалежності України

неділя, 3 грудень 2023, 23:15

У неділю, 3 грудня, помер співавтор Акта проголошення незалежності України, один із засновників Народного руху Леонтій Сандуляк. Про це повідомили у Чернівецькій обласній раді, передають Патріоти України. "На 87 році життя відійшов у засвіти Леонтій С...