Яке прізвисько тепер матиме в школі? На Закарпатті дитину назвали... Зеленський

У Закарпатській області у травні 2020 року одному з новонароджених хлопчиків дали ім’я Зеленський. Про це повідомили у прес-службі Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що ім’я Зеленський потрапило до переліку рідковживаних імен разом із такими, як Дем’ян, Леонард, Ян, Самеуль, Себастіан, Жан, Прокіп, Вогнедар (для хлопчиків) і Аліса, Олівія, Еліна, Маргарита, Еліф, Амелія, Ванесса, Глорія (для дівчаток).

Водночас найпоширенішими іменами, якими називали закарпатці хлопчиків, є Матвій, Олександр, Максим, Давид, Богдан, Даниїл, Ярослав. Найпоширеніші жіночі імена: Анна, Софія, Поліна, Юлія, Єва, Ніколь.

Зазначимо, на Закарпатті в селищі Середнє Іванівського району живе трирічний хлопчик, якому батьки-роми дали ім’я Янукович. Брежинський Янукович Іванович народився у грудні 2009-го, перед президентськими виборами.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.