На Закарпатті посеред осені зацвів чай на унікальній плантації (фото)

Цвітіння рослин у жовтні продовжує дивувати мешканців України. Нещодавно у Києві зацвіли акації, а жителі села Лавки в Мукачівському районі побачили цвітіння чорного чаю на єдиній для нашої країни плантації, передають Патріоти України.

Закарпатський журналіст та експерт з туризму Максим Адаменко показав яскраві знімки цвітіння чаю у жовтні. Варто відзначити, що плантація в Лавках є єдиною для України. Чорний чай тут росте ще з далеких сталінських часів. І хоча плантація знаходиться в заказнику, вона поступово зменшується через варварів, які викопують кущі чорного чаю.

Незважаючи на те, що плантація покинута, сюди можна прийти, щоб заварити смачний чай. Хоча збір чаю був ще в квітні, туристи продовжують навідуватися в унікальне місце.

В Україну повернеться літо 2001 року із ураганами, градом і спекою: Синоптики проголомшили прогнозом

понеділок, 25 травень 2020, 6:28

Літо 2020 року, за прогнозами кліматологів, обіцяє бути примхливим: зливи, гради, шквали і посуха. Погода буде дуже нестабільною - від спеки до холоду і навпаки, передають Патріоти України. Яким буде літо цього року? Група експертів випустила бюлетень ...

Хіти тижня. Вдало викрутився? Зеленський відреагував на петицію з вимогою забрати Києво-Печерську лавру в УПЦ МП

понеділок, 25 травень 2020, 6:00

Петиція вже набрала 27,5 тис. підписів, що є достатнім для розгляду цього питання президентом. Президент Володимир Зеленський відреагував на петицію з вимогою забрати Києво-Печерську лавру в Української православної церкви Московського патріархату. У в...