
Військовослужбовець Богдан Соломко мав позивний "Паваротті" і був парамедиком у лавах "Правого сектора".
У жорстоких боях у військами РФ загинув колишній соліст Рівненської обласної філармонії Богдан Соломко, який мав позивний "Паваротті". Він був родом із міста Сарни. Про це повідомили на Facebook-сторінці громади.
"Паваротті" був парамедиком у лавах "Правого сектора". Ще з початку повномасштабної війни в Україні він разом із батьком і братом пішов захищати Батьківщину від ворогів.
20 січня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку, він втратив життя. Поблизу перебував його брат, який також зазнав серйозних травм, але попри це зміг евакуювати тіло Богдана з бойового поля.
"Паваротті" повертається на щиті! Саме такий позивний був у Богдана, він боровся за державу, за культуру, яку ніс у маси, за незалежність нашої держави! Він був неперевершеним у всьому! Навіки в строю! Вічна слава і пам'ять Герою...", — зазначили в Сарненській міськраді.
25 січня громада вшанує пам'ять Героя.

В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...