На заступника голови Податкової служби України скоєно замах (фото)

У четвер, 17 серпня, було скоєно замах на вбивство виконуючого обов’язки заступника голови Державної податкової служби України Євгена Сокура. Замовниками нібито стали "схемники, що втратили бізнес та перейшли межу", передають Патріоти України.

Про це заявив нардеп, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. У Telegram-каналі він опублікував фото із затримання зловмисників.

За його словами, замах на Сокура було здійснено о 07:50 четверга у центрі Києва. Податківця вдалося врятувати злагодженими діями професіоналів із Департаменту карного розшуку Національної поліції України.

Гентманцев стверджує, що окремі чутки про це почали поширюватися від учора, але "поліція просила" до ранку не розголошувати жодної інформації.

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...

Британські науковці виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 9:05

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia. В експеримен...