На затонулому біля берегів Туреччини суховантажі було 10 українців і 2 іноземці: МЗС України доповіло, кого врятували

На суховантажі ARVİN, який сьогодні затонув біля берегів Туреччини в акваторії Чорного моря, було 10 українців. Про це повідомляє Міністерства закордонних справ України, зазначають Патріоти України.

Стали відомі імена п'ятьох українських моряків, які були врятовані з суховантажу Arvin, затонулого в Чорному морі біля берегів турецької провінції Бартин. Про це повідомили в Посольстві України в Туреччині. Врятовані громадяни України:

1. Геннадій Кравченко (HENNADİİ KRAVCHENKO), 24 роки, громадянин України

2. Владислав Затерка (VLADYSLAV ZATERKA), 20 років, громадянин України

3. Олександр Перкатий (OLEKSADR PERKATY), 51 рік, громадянин України

4. Віталій Мережко (VİTALİ MEREZHKO), 35 років, громадянин України

5. Віталій Качур (VİTALİ KACHUR), 23 роки, громадянин України

Громадянин РФ - Ніколай Крінов (NİKOLAİİ KRİNOV), 44 роки.

Тривають пошуки ще кількох членів екіпажу, котрим зимове море залишає все менше шансів на виживання. Серед них громадяни України: Рустам Казім, Анатолій Савостін, Сергій Сибільов. Владислав Остапенко.


Експерти сказали, у кого найбільший ризик розвитку варикозу

неділя, 24 вересень 2023, 7:39

Експерти попереджають, що вчителі, перукарі та медсестри мають значно підвищений ризик виникнення варикозного розширення вен через тривале стояння в робочий час. Доктор Марк Бретбі, консультант інтервенційної радіології та медичний директор Veincentre,...

Кашель як симптом раку: Лікар розповідає, чи можна його сплутати з простою застудою

неділя, 24 вересень 2023, 7:27

На думку лікарів, кашель не лише сигналізує про респіраторні інфекції, він може бути симптомом чогось значно тривожнішого, зокрема, раку легенів. Онкологиня Дебора Лі розповіла як відрізнити раковий кашель від симптомів застудного вірусного захворюванн...