На завал у судах тепер розраховувати не доводиться: В Україні змінили порядок позбавлення водійських "прав"

Кабмін вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія та його повернення. Тепер особа вважається позбавленою права керування ТЗ лише після набрання законної сили рішенням суду про позбавлення цього права, зазначають Патріоти України.

Також тепер у випадку вилучення посвідчення водія за статтею 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння), якщо суд не розглянув справу протягом трьох місяців, водій має право звернутись до поліції та продовжити строк дії тимчасового дозволу на право керування.

Раніше, якщо суд не розглянув справу у встановлений термін (три місяці), водію відносно якого було складено постанову по статті 130 КУпАП просто повертали посвідчення водія, а справу закривали за строком давності.

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...