На заздрість скреп: Китайський марсохід надіслав нові вражаючі фото Червоної планети

Перший китайський марсохід Zhurong надіслав на Землю серію знімків із Червоної планети. На церемонії в Пекіні, де говорили про успіх першої місії Китаю з дослідження Марса, представили навіть фотографію зонда на тлі марсіанських пейзажів. 11 червня світлини опублікувало Китайське національне космічне управління (CNSA), повідомляє Xinhua, передають Патріоти України.

На кадри потрапили панорама місця посадки марсохода, національний прапор КНР на Червоній планеті та фото самого Zhurong із посадковою платформою.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...