На заздрість скреп: ЗСУ наростили потужність новими станціями супутникового зв'язку (фото)

Збройні сили України наростили свої технічні можливості, увівши в експлуатацію нові системи супутникового зв'язку, передають Патріоти України.

Йдеться про Центральну польову станцію супутникового зв'язку (ЦПССЗ) та станції супутникового зв'язку різних видів, зокрема мобільних.

ЦПССЗ забезпечить двостороннім обміном інформацією між абонентами віддалених супутникових станцій і наземних телекомунікаційних мереж, управління супутниковим ресурсом, резервування Центральної стаціонарної станції супутникового зв'язку.

Вона вже успішно пройшла необхідні випробування. Також випробували, зокрема в обстановці, наближеній до реальної експлуатації, дослідні зразки мобільних станцій супутникового зв'язку для встановлення на рухомі об'єкти, стаціонарні станції супутникового зв'язку і переносні станції супутникового зв'язку.

"Зазначені кошти підуть на організацію двостороннього супутникового зв'язку в Ku-діапазоні і забезпечення сервісів передачі даних", – йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. Гучний скандал через "русскій мір" у навчальному закладі розгорівся у Дніпрі

п’ятниця, 21 лютий 2020, 3:00

У центрі скандалу опинилася директорка педагогічного коледжу, яка боролася з корупцією та виступала проти "сепаратизму". Христину Головачову призначили директором Дніпровського педагогічного коледжу півтора роки тому. За цей час вона виявила в навчальн...

Хіти тижня. "Молодят ведуть до оголеного шамана": Українка розповіла про своє незвичне весілля на Балі (фото)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 2:00

Шаман читає молитви і освячує родину. Балійська церемонія не схожа на звичне весілля. Про це розповідає Вероніка, яка вийшла заміж за балійця два роки тому, передають Патріоти України. "Ніхто не запитує дозволу на одруження, ніякого піднімання фати чи ...