На заздрість скреп: ЗСУ наростили потужність новими станціями супутникового зв'язку (фото)

Збройні сили України наростили свої технічні можливості, увівши в експлуатацію нові системи супутникового зв'язку, передають Патріоти України.

Йдеться про Центральну польову станцію супутникового зв'язку (ЦПССЗ) та станції супутникового зв'язку різних видів, зокрема мобільних.

ЦПССЗ забезпечить двостороннім обміном інформацією між абонентами віддалених супутникових станцій і наземних телекомунікаційних мереж, управління супутниковим ресурсом, резервування Центральної стаціонарної станції супутникового зв'язку.

Вона вже успішно пройшла необхідні випробування. Також випробували, зокрема в обстановці, наближеній до реальної експлуатації, дослідні зразки мобільних станцій супутникового зв'язку для встановлення на рухомі об'єкти, стаціонарні станції супутникового зв'язку і переносні станції супутникового зв'язку.

"Зазначені кошти підуть на організацію двостороннього супутникового зв'язку в Ku-діапазоні і забезпечення сервісів передачі даних", – йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. Все обличчя було у крові: У Києві жінка жорстко "покарала" злодія, що вкрав її рюкзак (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 3:00

У Деснянському районі Києва пенсіонерка побила злодія, який вкрав у неї рюкзак. Про це повідомляють в Telegram-каналі dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. Інцидент стався приблизно о 02:00 у вівторок, 20 жовтня, біля лікарні швидкої медичної допомо...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: У Дніпрі створили світильники, які знищують коронавірус і при цьому безпечні для людей

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:35

У КБ запевняють, что світлодіодний ультрафіолетовий світильник також знищує всі штами грипу, збудників кору, віспи, паличку Коха (викликає туберкульоз), цвіль і грибки ... "Очень важная особенность наших светильников в том, что их излучение не причиняе...