На заздрість скреп: ЗСУ наростили потужність новими станціями супутникового зв'язку (фото)

Збройні сили України наростили свої технічні можливості, увівши в експлуатацію нові системи супутникового зв'язку, передають Патріоти України.

Йдеться про Центральну польову станцію супутникового зв'язку (ЦПССЗ) та станції супутникового зв'язку різних видів, зокрема мобільних.

ЦПССЗ забезпечить двостороннім обміном інформацією між абонентами віддалених супутникових станцій і наземних телекомунікаційних мереж, управління супутниковим ресурсом, резервування Центральної стаціонарної станції супутникового зв'язку.

Вона вже успішно пройшла необхідні випробування. Також випробували, зокрема в обстановці, наближеній до реальної експлуатації, дослідні зразки мобільних станцій супутникового зв'язку для встановлення на рухомі об'єкти, стаціонарні станції супутникового зв'язку і переносні станції супутникового зв'язку.

"Зазначені кошти підуть на організацію двостороннього супутникового зв'язку в Ku-діапазоні і забезпечення сервісів передачі даних", – йдеться у повідомленні.

Незнайомець просив цигарку: В Одесі 20-річний хлопець вижив після удару ножем у серце

четвер, 6 серпень 2020, 12:30

Зловмисник спровокував із хлопцем конфлікт, під час якого вдарив його ножем у груди, а тоді втік. В Одесі 29-річний місцевий житель напав із ножем на 20-річного хлопця після почутої відмови пригостити цигаркою, інформують Патріоти України. Як повідомля...

З архіву ПУ. Жах печерної людини: У Сибіру знайшли доісторичного хижака з неушкодженим мозком

четвер, 6 серпень 2020, 12:00

Ця тварина, була в рази більша за своїх сучасних родичів, і вважається вимерлою приблизно 16 000 років тому. У Республіці Саха (Якутія) в Росії виявили голову доісторичного вовка, мозок якого зберігся в ідеальному стані, зазначають Патріоти України. . ...